Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Kariéra

Kariéra

MANAŽER LOGISTIKY A PROVOZU

Co vás čeká:

Provoz:

Organizace, řízení a plánování efektivního provozu

 Identifikace nových příležitostí a zlepšování výrobních procesů

Vedení, motivace a rozvoj fungujícího týmu cca 30 pracovníků

Komunikace a spolupráce s kolegy, managementem a externími dodavateli

Zodpovědnost za bezpečnost práce a dodržování pracovních postupů

Facility management:

Údržba budov a dalších prostor v majetku společnosti

Plánování a řízení veškerých prací a oprav v areálu (budova, technika, zařízení) včetně zajištění předepsaných revizí

Komunikace s dodavateli

Váš profil:

SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření nebo orientací na logistiku

Nejméně 3 roky praxe s vedením provozu a týmu

Zkušenost se správou areálu

Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou

Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)

Spolehlivost, přirozenou autoritu, organizační a komunikační schopnosti

Časová flexibilita

Nabízíme:

samostatnou a zodpovědnou práci v menším kolektivu s přátelskou atmosférou

 Motivující finanční ohodnocení a roční bonus v závislosti na hospodaření společnosti

Notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely

Smlouvu na dobu neurčitou

Flexibilní pracovní doba

5 týdnů dovolené

Příspěvek na stravenky a životní pojištění

Kontakt: mandak@mamanel.cz