Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Kariéra

Kariéra

sekretářka/asistentka

Hledáme někoho, kdo vnímá administrativní práci jako smysluplnou, je samostatný, zodpovědný, aktivně hledá možnosti zlepšování a má dobré organizační schopnosti.

Popis pozice

  • Vedení personální agendy
  • Administrace docházkového systému
  • Příjem a evidence faktur a pošty
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Vedení pokladny a proplácení dokladů
  • Vyřizování firemní dokumentace a archivace
  • Zajišťování nákupu spotřebního materiálu a občerstvení
  • Administrativní výpomoc Manažerovi provozu
  • Vedení nezbytných statistik
  • Zpracování dokladů pro účetní spol.
  • Organizace a podpora firemních akcí
  • Výpomoc s dalšími úkoly v rámci kanceláře

Zkušenosti v administrativě výhodou nikoliv podmínkou

Profil kandidáta

  • Příjemné a nekonfliktní jednání
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovní
  • Samostatný, zodpovědný a pečlivý přístup k práci
  • Uživatelskou znalost práce na PC, MS Office podmínkou

Nabízíme

  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • flexibilní pracovní doba
  • přátelský kolektiv
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost práce na zkrácený úvazek

Nástup možný ihned

Kontakt: Michal Manďák, e-mail: info@mamanel.cz