Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Mateřský koncern Maman Group

Maman Euro Logistic s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního koncernu Maman Group se sídlem v Izraeli.

Maman Group je předním izraelským poskytovatelem logistických a leteckých služeb, je činná v oblasti letecké nákladní dopravy, logistiky, skladování, osobní dopravy, archivace, bezpečnostních služeb atd. Více informací o skupině Maman je na webových stránkách https://en.maman-group.co.il (v angličtině).

Maman v České republice

Maman Euro Logistic s.r.o. je dosud jedinou zahraniční akvizicí firmy v oblasti střední a východní Evropy. Zázemí velké společnosti vytváří nejlepší předpoklady pro plnění specifických požadavků zákazníků.

1999 - Maman Euro Logistic s.r.o. právně navazuje na původní firmu Avex-Logistic a.s., která byla založena v roce 1999.

2000 - Od roku 2000 společnost začala provozovat nově postavené logistické centrum situované nedaleko Chebu, v Lipoltově.

Hlavním klientem po zahájení provozu byl koncern Michelin. Logistické centrum bylo léta klíčovým bodem pro export pneumatik koncernových značek Michelin do střední a východní Evropy. Jednalo se o služby 100% outsourcingu, který zahrnoval mimo manipulace se zbožím i kontrolu kvality, celní a účetní odbavení dodávek apod.

Práce pro náročného zákazníka – nadnárodní koncern, ve spojení s mimořádnými objemy zboží, důrazem na kvalitu, přesnost, časový průběh, měla zásadní vliv na budování silného a profesionálního týmu. Na těchto kvalitních základech vyrostla firma Maman ve stabilního partnera až do současných dnů.

2003 - Společnost přešla plně do vlastnictví společnosti Maman a následně také změnila své jméno na dnešní Maman Euro Logistic s.r.o.

2017 – Přistavěli jsme novou halu o velikosti 3 500 m².

Z důvodu vysoké poptávky po skladovacích prostorech dokončíme v blízké době dostavbu dalších hal o celkové ploše přesahující 10 000 m².

Na čem stavíme náš úspěch v logistice?

Ve společnosti Maman Euro Logistic s.r.o. dodržujeme veškeré legislativní a normativní požadavky vyplývající z naší činnosti. Nadto řídíme své aktivity tak, abychom v nejvyšší možné míře vycházeli vstříc požadavkům zákazníků, ať už se jedná o komunikaci, řízení i způsob zabezpečení skladovaného zboží.

Pilíře našeho přístupu

  • Kooperace a schopnost naslouchat. Analyzujeme logistické, technické i obchodní požadavky zákazníka a implementujeme je do svých procesů.
  • Hospodárnost provozu a trvale příznivé ceny. Efektivně, hospodárně a šetrně využíváme svých i zákazníkem svěřených prostředků a eliminujeme tak plýtvání.
  • Znalosti a dovednosti. Jsme profesionály ve svém oboru a stále se učíme a rozvíjíme. Sledujeme aktuální oborové trendy, shromažďujeme zkušenosti a rozvíjíme znalosti a dovednosti personálu.
  • Partnerství a stabilita. Snažíme se být partnerem pro své zákazníky, tedy neposkytovat jen službu, ale i přidanou hodnotu formou nabízených řešení. Rozvíjíme partnerské vztahy s našimi zaměstnanci, protože si uvědomujeme, že stabilní pracovní tým dosahuje nejlepších výsledků. Snažíme se být partnerem v našem regionu a vstřícně spolupracovat s orgány státní správy a samosprávy.
  • Neustálé zlepšování. Vedení společnosti stanovuje obchodní a hospodářské cíle tak, aby se společnost neustále rozvíjela ve smyslu zlepšování a rozšiřování poskytovaných služeb, komunikace se zákazníky a s okolím, budování partnerských vztahů na všech úrovních.